Prispôsobte si stránku

Zvoľte si veľkosť písma:

Agentúra domácej ošetrovateľskej starostlivosti

profesionálna

starostlivosť

pre vás a vašich najbližších

Agentúra domácej ošetrovateľskej starostlivosti

Poskytujeme ošetrovateľskú starostlivosť pacientom všetkých vekových kategórií v domácom prostredí. ADOS Salvus je zmluvným partnerom všetkých zdravotných poisťovní -VšZP, Dôvera aj Union už od roku 1995. Výkony ako napr. podávanie injekcií, infúzií, ošetrovanie rán, ošetrovanie preležanín, ošetrovanie vredov predkolenia, odbery krvi a iné sú ošetrovateľské výkony, ktoré vykonávajú zdravotné sestry v domácom prostredí pacienta na vysokej profesionálnej úrovni.

Spoznajte nás

MGR. ANNA HERIANOVÁ, PHD.

PhDr. Milan Laurinc PhD., MPH

Odborný zástupca ADOS

Kleinmannova

MUDr. MÁRIA KLEINMANNOVÁ

Konateľka
Získala špecializáciu v odbore vnútorné lekárstvo -Internista ,má dlhoročnú prax v odbore, roky pôsobila aj na Ministerstve zdravotníctva Slovenskej republiky.

Kollarova

GABRIELA KOLLÁROVÁ

Registrovaná sestra, so stredoškolským vzdelaním na SZŠ, s 20 ročnou praxou, ukončenou špecializáciou v komunite. Odborné a praktické skúsenosti získala na kožnom oddelení. T.č. študuje externe na Trnavskej univerzite odbor ošetrovateľstvo. Ako špecialistka sa venuje ošetrovaniu a liečeniu chronických rán, stómií.

Grancova13x18

ZUZANA GRANCOVÁ

Registrovaná sestra, má dlhodobé skúsenosti s liečbou akútnych a chronických rán, nielen na slovenskú ale aj v zahraničí. Podieľa sa na aktívnom vyhľadávaní pacientov podľa rozličných diagnóz a vekových kategórii. Je aktívna pri edukácii a preventívnych opatrení v komunitnej praxi.

Vrablikova

MGR. ZUZANA VRÁBLIKOVÁ

Registrovaná sestra, s vysokoškolským vzdelaním II.stupňa v odbore ošetrovateľstvo, ukončená špecializácia v komunite, u onkologických pacientov, v odbore vnútorné lekárstvo. Má dlhodobé skúsenosti v ošetrovaní stómii, chronických rán. Zároveň je aj mentorkou a vedie odbornú prax pre študentov v odbore ošetrovateľstvo na SZU. Prejavuje empatické skúsenosti o pacientov v terminálnom štádiu onkologických ochorení.

Krchnakova

ALENA KRCHNÁKOVÁ

Registrovaná sestra, so stredoškolským vzdelaním na SZŠ, s 12 ročnou praxou, ukončenou špecializáciou v komunite. Odborné a praktické skúsenosti získala na kožnom oddelení. T.č. študuje externe na Trnavskej univerzite odbor ošetrovateľstvo. Ako špecialistka sa venuje ošetrovaniu a liečeniu chronických rán, stómií.

MGR. ANNA HERIANOVÁ, PHD.

Mgr. TATIANA JACKOVÁ

Registrovaná zdravotná sestra so skúsenosťami v ošetrovaní, chronických ulkusov, rán a preležanín. Je empatická s ľudským prístupom pri lôžku pacienta, ochotná v komunikácii s rodinnými príslušníkmi. Venuje sa najmä pacientom s onkologickým ochorením a pacientom v terminálnom štádiu ochorenia.

MGR. ANNA HERIANOVÁ, PHD.

ZUZANA HERKOVÁ

Registrovaná všeobecná sestra s praxou pri lôžku pacienta v nemocnici s poliklinikou na Antolskej ul. V Bratislave, v ambulancii všeobecného lekára, diabetologickej a očnej ambulancii a v agentúre domácej ošetrovateľskej starostlivosti. Je spoľahlivá, empatická a komunikatívna. Venuje sa najmä pacientom po mozgovej porážke, imobilným pacientom s polymorbiditou alebo s chronickým ochorením.
Ochotná pomôcť a poradiť rodinným príslušníkom pri starostlivosti o chorého v domácnosti.

Pridajte sa k nám!

Do nášho tímu zdravotných sestier hľadáme nové kolegyne na trvalý pracovný pomer, ktoré samostatne zabezpečia komplexnú ošetrovateľskú starostlivosť v domácom prostredí pacienta všetkých vekových kategórií.
0
SPOKOJNÝCH KLIENTOV
0
OŠETROVATEĽOV
0
ROKOV NA TRHU

Naši spokojní klienti

Mirka Galiová

klientka ADOS

Chcela by som veľmi pekne poďakovať Alenke Krchnákovej za obetavý a ľudský prístup pri starostlivosti o môjho chorého otca. Nikdy som sa nestretla s takým príjemným a priateľským prístupom. Ešte raz Vám patrí veľké ďakujem, za celú moju rodinu!

Jana Ďuriášová

klientka ADOS

Vážený pán PhDr. Karol Kleinmann, chcela by som sa Vám touto formou poďakovať za poskytovanie ošetrovateľskej služby pani Zuzany Maderovej, ktorá ma pravidelne navštevuje a pomáha mi pri liečení mojich rán. Predovšetkým by som chcela vyzdvihnúť jej ľudský prístup a neustály optimizmus, ktorým ma pri mojom utrpení obdarováva. Na záver Vám posielam jedno veľké ĎAKUJEM, za to že poskytujete takéto služby s neuveriteľne príjemným personálom.

Radoslava Čapeková

dcéra klienta ADOS

Touto cestou by som chcela poďakovať pani ošetrovateľke Alene Krchnákovej z Vašej firmy Ados Salvus, ktorá od začiatku februára 2020 ošetruje môjho otca Jaroslava Križku po amputácii palca a vedľajšieho prsta ľavej nohy s otvorenou ranou. Stará sa o neho príkladne, zaujíma sa o kontrolu zdravotného stavu (teplota, tlak, hodnoty cukru).Prajeme Vám, aby ste takýchto ošetrovateliek mali, čo najviac.

Lýdia Krejčiová

klientka ADOS

Chcela by som aj touto cestou poďakovať sa a zároveň vyjadriť pochvalu sestričke Tonke Andrejkovej. Tonka ma ošetruje niekoľko rokov, s jej profesionálnym prístupom som veľmi spokojná. Je vždy milá, presná, ochotná. Pochvala je na mieste, jej práca s ľuďmi je zodpovedná a to je pri jej práci to najdôležitejšie. Ďakujem aj za to, že taká agentúra ako Vaša existuje a pomáha pacientom. Prajem veľa úspechov a veľa, veľa sestričiek ako je práve sestrička Tonka.

Suchán

manžel klientky ADOS

Úvodom dovoľte, aby som sa predstavil. Som 87 ročný občan Ružindola pri Trnave. Opatrujem svoju 79 ročnú ZŤP manželku, trvalo ležiacu už vyše 10 rokov. Snažím sa, čo mi sily stačia, urobiť všetko, čo vyžaduje takáto starostlivosť. No vzhľadom na to, že ako laik nedokážem odborne zvládnuť niektoré zdravotné problémy, oslovil som ADOSku, ktorá mi vyšla v ústrety a síce 3 dni v týždni k nám chodí Vaša pracovníčka pani Alena Krchnáková, ktorá je veľmi odborne fundovaná a inteligentná, pretože ošetrenie od nej kvitujeme na vysokej úrovni, čoho výsledkom je rapídne zdravotné zlepšenie mojej manželky, ktorá je s ňou veľmi spokojná. Pani Krchnáková zodvihla kvalitu služieb vášho zariadenia riadne vysoko a takto Vás krásne reprezentuje... touto cestou jej vyslovujeme veľké ĎAKUJEME!

Zoro Záhon

manžel klientky ADOS

Chcem vyjadriť veľké poďakovanie za pomoc, ktorú ste poskytli mojej manželke po operácii Bypass a liečenia otvorenej rany s nekrózou, ktorú chceli s palcom a časťou chodidla amputovať. Nádej na vyliečenie bola v nedohľadne a liečenie trvalo od začiatku júla 2020do konca januára 2021. Ďakujeme za okamžité rozhodnutie a príchod Mgr. Zuzany Vráblikovej, jej profesionálny odborný prístup, komunikácia, slová povzbudenia a nádeje. Veľké poďakovanie Vašej organizácii a menovite pani Mgr. Zuzane Vráblikovej.

Sídlo

Komárnická 11
821 03 Bratislava

Kontaktne údaje

tel.: +421 905 577 994, 02/4342 9039
e-mail: ados@salvus.sk

Pobočka Trnava
tel.: +421 948 556 557, 02/4342 9039
e-mail: ados@salvus.sk
adresa: FNsP Trnava, A. Žarnova 11 (pri hlavnej bráne)

Fakturačne údaje

IČO 31391303
DIČ 2020874570

Máte otázku?

    Všetky polia sú povinné